Chcesz kupić kolczyki z bursztynem? O tym pamiętaj

Zamów kolczyki z bursztynem.

Bursztyn to jeden z najczęściej używanych przez złotników materiałów. Mimo upływu lat, wciąż jest często wybierany przez ludzi szukających uniwersalnych ozdób. Warto również napisać o jego cenach – mimo że niegdyś był bardzo cenny, obecnie na pierścionki i kolczyki z bursztynem jest w stanie zdecydować się każdy klient. Ze względu na popularność podobnej biżuterii powinniśmy powiedzieć kilka słów o tym, jak troszczyć się o bursztyn, by posłużył jak najdłużej i o tym, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Jak troszczyć się o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to stosunkowo delikatny kamień i łatwo go uszkodzić. Dlatego kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać miękką szmatką – na przykład irchą. Bezwzględnie nie używajmy też detergentów – mogą one zepsuć bursztyn. Znacznie lepiej sprawdzi się zwykła woda, w przypadku poważniejszych zabrudzeń z odrobiną mydła. Ważne okazuje się również to, jak trzymamy naszyjniki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pojemników, zastępując je szkatułkami wyłożonymi od wewnątrz delikatną dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie kupować?

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla zamierzających kupić pierścionki z bursztynem była wizyta u jubilera. Dziś można zrobić to znacznie wygodniej niż przed laty – zwyczajnie wchodząc do sieci. Na e-zakupy dobrze zdecydować się również z drugiego powodu – są wszak znacznie bardziej intuicyjne. W internecie możemy również przejrzeć katalogi wielu sklepów i znaleźć te kolczyki z bursztynem, jakie szczególnie przypadną nam do gustu.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]