Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Więcej na temat kolczyki srebrne serduszka na www.bizutik.pl.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, świetnie podkreślają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich surowców przeważnie są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na studniówki

Motyw serca jest w szerokim zakresie używany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do wytwarzania kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla kobiet. Kolczyki serca są subtelnym nadprogramem wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, jedynie w niezauważalny sposób uwydatniają naturalną urodę kobiety. Natomiast długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Tego typu kolczyki zakłada się na okazjonalne wyjścia, bale sylwestrowe bądź romantyczne kolacje i rewelacyjnie komponują się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serca – znakomity prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wykonane ze złota oraz srebra. Modne są również modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym prezentują się bardzo efektownie. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź rubinowym, a także modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Matki, złote gody oraz z mnóstwa innych sytuacji. Wręczone ukochanej kobiecie – dziewczynie, żonie albo babci, kolczyki serduszka będą stale przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]