Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale również względy praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak wygodne i świetnie się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o dość kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się też prezentowały na okrągłej buzi – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy przy tym nadmienić, iż klientki o trochę odmiennej twarzy także mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich wydobycia i fantazji twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz indywidualnych upodobań – czasem korzystniej wyglądać będą kolczyki z topazem, innym razem lepiej sprawdzi się kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]