Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami.

Idealnym podarunkiem dla każdej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka idealnie harmonizują się z elementami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są wytwarzane

Cyrkonie to sztuczne kryształki ozdobne, mające niepowtarzalne parametry optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich wygląd znakomicie imituje naturalne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Istnieją też kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich domieszek można otrzymać poniższe zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te piękne kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz łańcuszków. Gdzie możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wersjach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Polki często zamawiają proste kolczyki, ale także te obficie dekorowane.