Kolczyki z koralem

Potrzebujesz kolczyków z koralem? Wejdź na http://tinyurl.com/h4ydxj5

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią muszą znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. Dawniej, korale zawieszało się nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed demonami. Używane były do leczenia chorób gardła oraz do tamowania krwotoków. Według niektórych, koral redukuje stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga także w rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – które wybrać?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują właściwie do wszystkiego i nigdy nie są ani za bardzo strojne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można zakładać codziennie, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]