Srebrne kolczyki – zawsze w modzie

Sprawdź, gdzie kupić srebrne kolczyki

Srebro to najpopularniejszy wśród producentów kolczyków surowiec. Nie powinno to rzecz jasna zaskakiwać, gdyż naprawdę posiada mnóstwo zalet. Jego ceny są znacznie mniejsze niż złota, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są również często wykorzystywane ze względu na komfort ich noszenia – znacznie ograniczają wszak niebezpieczeństwo wystąpienia infekcji. Jako iż są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla szukających uniwersalnej i wytrzymałej biżuterii, warto powiedzieć kilka słów na temat tego, gdzie je nabyć oraz jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w jakim sklepie?

Fantazja projektantów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno fani tradycyjnych rozwiązań, jak i panie, które wolą raczej oryginalne projekty. Przed kupnem konkretnych kolczyków dobrze zatem sprawdzić, co oferują nam poszczególne sklepy. Najlepszym rozwiązaniem na pewno będzie kupno w internecie – tym bardziej, jeśli zamierzamy wybrać oryginalne wzory srebrnych kolczyków.

Konserwacja srebrnych kolczyków

Mimo różnych plusów, srebro wykazuje również wady. Najistotniejsze jest to, że srebrne kolczyki po kilku latach śniedzieją. Możemy do tego nie dopuścić regularnie czyszcząc je specjalnymi środkami i przechowując w zamkniętych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie używajmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, które mogą uszkodzić delikatny metal.