Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najczęściej kupowane są urocze sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, a równocześnie eleganckie. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale podkreślają szyję. Sprzedawane jako ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku dodatków z stopów nieszlachetnych. Kupując kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się jak nowe, należy umiejętnie je pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się przecierać je regularnie suchą szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne środki czyszczące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast domowych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje niezwykle naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.