Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Wraz z rozkwitem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można kupić nieomal wszystko, wciąż wiele przedmiotów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od profesjonalisty

Zakup złotej broszki, naszyjnika lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy chcemy kupić obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli zaś zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu ewentualnie wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej porady złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także pełnią pomocnicze usługi. Renowacja zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na naszyjnik bądź broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu trzymamy uszkodzoną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]