Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla fizjoterapeutów i sportowców

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, montowni, szwalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]