Jakie moduły składają się na instalacje teletechniczne?

Na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT otrzymasz kompleksową pomoc fachowców w dziedzinie sporządzania instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to rozbudowana infrastruktura obejmująca wiele rozmaitych urządzeń – od najprostszych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju istnieją specjalistyczne firmy, które zajmują się obsługą sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa infrastruktura

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny ASR, uchwyty antenowe, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, zwrotnice antenowe, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są również wzmacniacze szerokopasmowe, kable światłowodowe, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu montowane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i blokach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast m.in. projektowaniem sieci i produkcją konkretnych modułów. Sieci teletechniczne opierają się na niezawodnych komponentach i profesjonalnym montażu – stąd niezbędna jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – odpowiednie rozwiązania

Kluczowe jest także, żeby instalacje teletechniczne spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych przedsiębiorstw, które zagwarantują odpowiednie narzędzia oraz zaproponują najlepsze urządzenia dostosowane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne często wymagają również konserwacji, tym samym bardzo ważna jest opieka pogwarancyjna. Jej odbiorcami są przede wszystkim inwestorzy budowlani.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]