Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybutor silników elektrycznych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na tej stronie.

Coraz szersze użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się nadzwyczajną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza też produkty Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]