Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Sprawdź, gdzie zamówić skrzynkę teletechniczną, wejdź na https://telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo ergonomiczne. W sprzedaży znajdziemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – kable telekomunikacyjne i kable koncentryczne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z wytrzymałego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zamontować np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Priorytetowym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Uniwersalne zamki doskonale spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy także o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu służą profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że błyskawicznie dostosujemy je do naszego mieszkania.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]