Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Więcej szczegółów o automatycznej windykacji należności.

Właściciele przedsiębiorstw bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasady funkcjonowania

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują tylko sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie mają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy przyda się w twoim biznesie

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc świetnie sprawdzi się w szkołach językowych albo niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]