Lekcje tenisa – zapisz się

Kliknij tutaj, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta nauki tenisa Kraków.

Ruch i rekreacja to obecnie jeden z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego popołudnia. Modne stają się zwłaszcza lekcje tenisa, które doskonale wspomagają wydolność organizmu i chronią przed chorobami. Prześledźmy jakie korzyści zapewnia ten rodzaj aktywności.

Jakie efekty gwarantują prywatne lekcje tenisa?

Częste treningi tenisa znacząco wyrzeźbią tkankę mięśniową i zapewnią spadek tłuszczu. Następnym walorem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Warto nadmienić, że profesjonalne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla osób starszych, ale także dla najmłodszych. Gdy pragniemy naprawdę zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, należy posłać je jak najwcześniej do szkółki tenisowej. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasze dziecko w okamgnieniu zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie uczęszczać

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów kortu. Również dorośli mogą z powodzeniem brać udział w zajęciach. Należy tylko wziąć udział w szkoleniu z instruktorem, który nauczy nas najważniejszych podań oraz poinstruuje jak trzeba wykonywać bekhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Gdańsku, gdzie ustawicznie kształceni są przyszli medaliści. Zwróćmy uwagę na to, że nie jest najważniejsze jaki reprezentujemy poziom sprawności fizycznej, ale talent i nasza wola zwycięstwa. Jeśli ćwiczymy amatorsko, myślmy po prostu o endorfinach wydzielających się podczas poszczególnych setów.

Kontakt z nami:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]