Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak korzystnej oferty kursu rysunku!

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]