Wybór kasku na motor

Dowiedz się, gdzie zamówić kaskom motocyklowym.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to obowiązkowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – właśnie dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w najwyższym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to prestiżowa marka, doceniana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane obszernej liczbie testów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są wybitnie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Kontakt z nami:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]