Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Potrzebujesz więcej wiadomości o wyprawach górskich? Świetnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl

Kochasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym turystą, który ceni pewne i solidnie opracowane wyprawy w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Planujemy wyprawy, których celem są szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie pragnień i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]