Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Na http://bit.ly/2d5PWBs zamówisz budowę nowoczesnych domów drewnianych

Wiele osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to marzenie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się również dużymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to w stu procentach inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wykonane z drewna, które stanowią połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy wznoszone z drewna to teraz świetny przykład na to, jak skutecznie można łączyć tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak na ogół nazywa się również styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, weranda lub balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien oraz solidne ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można na ogół w jednym regionie Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się doskonale, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Kontakt z nami:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]