Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Wszystko o producentach stolarki okiennej odszukasz na tej stronie

Ekologiczne okna drewniane są bardzo wytworne i ponadczasowe. Sprawdzają się w przypadku każdej budowli – od zabytkowych domów po minimalistyczne gmachy. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – ekologiczne tworzywa

Obecnie okna drewniane są produkowane przy użyciu innowacyjnych metod, co sprawia, że zapewniają wyjątkowo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a konserwowanie jest łatwe. Okna drewniane gwarantują znakomite wrażenia estetyczne, posiadają zaokrąglone ramy, eleganckie rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna rodzimego – na przykład dębu, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Organiczne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych najczęściej gwarantuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Należy podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy także wytrzymałe schody, pasujące do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy odnawianiu lokali mieszkalnych – to materiał nietoksyczny i absolutnie zdrowy dla środowiska. Budując dom warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, wytrzymałe i gustowne komponenty drewniane.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]