Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Zdobądź więcej informacji.

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Czy warto korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje również darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]