Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Uzyskaj pomoc architekta Kraków. Skieruj się tu

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie pilnować zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę budynku albo zaproponować aranżację już istniejących rezydencji.

W czym wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię innowacyjne, kreatywne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się spośród innych budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a przy tym funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkań. Przykładowe realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może również rozplanować funkcjonalne i pojemne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]