Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Tutaj dowiesz się, komu zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzty, od lat nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a później przyrządzać i podać posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie przewidziane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wziął się wysoki popyt na catering weselny.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Urządzanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na układanie listy gości, wybór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia odpowiedniej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich przy stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, potrawy będą apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy na czas będzie donosić gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi zasadami, tak w sferze zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół mają ułożone uprzednio menu oferowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub dostać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość osobiście skompilować kartę dań z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania niecodziennych zestawów dań.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]