Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Dowiedz się więcej o cateringu okolicznościowym na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć je wybornymi napojami i przekąskami. Możesz próbować przygotować je samemu, ale przy większej liczbie gości trudno jest znaleźć na to czas. Na dodatek to twoja impreza i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie robić za kelnera albo sterczeć w kuchni. Dlatego organizację posiłków na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić sali!

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli wpierw o cateringu weselnym czy eventach firmowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy naprawdę ogromnej liczbie biesiadników rozważał on możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a w wielu przypadkach również tych większych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy zdecydujemy się wynająć salę czy wygodniej będzie urządzić event we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce rewelacyjnie prezentujące się menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i przystrojeniu stolików

Catering okolicznościowy to dosłownie oferta dostępna na dowolną rodzinną okazję (ale nie tylko!). Profesjonalni kucharze bez problemu przygotują menu harmonizujące z formą imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny bądź na rocznicę ślubu. Catering okolicznościowy to też obsługa półmetków, studniówek i komersów. Szukając firmy oferującej tę usługę polecamy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć event, między innymi oferując pomoc w ułożeniu i przystrojeniu stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]