Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Jesteś zainteresowany pełną ofertą lokalu na imprezę w Krakowie? Nie zwlekaj! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których intencją ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, aby celebrować podpisane kontrakty, a także różne sympozja, kursy czy gale dla kontrahentów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, warto szukać usług najmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do rangi urządzanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla akcjonariuszy spółki, w czasie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w byle jakiej sali. Warto przy takich okazjach wyprawić event w nietuzinkowym miejscu, które dodatkowo podkreśli ważność wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali najlepszą obsługę

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno przegapić tak ważnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w umówione miejsce pysznych dań dla gości, ale też doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Wypada więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, lecz i perfekcyjnie prezentujące się dania, a także kelnerów, którzy podadzą posiłki w elegancki sposób.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]