Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Odwiedź k-myk.pl. Skorzystaj z pomocy specjalistów z agencji PR Kraków

Działania marketingowe winny być istotnym elementem kreowania rozpoznawalności marki bez względu na to czy jesteśmy usługodawcą, wytwórcą czy właścicielem sklepu. Większe przedsiębiorstwa oraz spółki mają finanse na utworzenie i utrzymanie własnych wydziałów ds. marketingu, jednak małe biznesy, które sporadycznie przeprowadzają akcje promocyjne, najczęściej korzystają ze wsparcia zewnętrznych agencji marketingowych.

W czym pomoże Ci agencja marketingowa?

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych ludzi z ogromnym doświadczeniem, mających szereg kwalifikacji z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z ekspertami bardzo dobrze orientującymi się zarówno w obszarze kampanii promocyjnych w sieci (kanały social media, animacje i filmy viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki (także DTP), agencja reklamowa jest w stanie zagwarantować klientom kompleksową obsługę. Nowe marki mogą zlecić stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i projektami akcydensów (wizytówki, papier firmowy oraz koperty), a te które dysponują już własnym logo mogą być pewne, iż zostanie ono prawidłowo zastosowane w trakcie tworzenia materiałów reklamowych – billboardów, ulotek, kalendarzy bądź stoisk targowych. Agencja reklamowa pomoże też stworzyć ciekawe, unikatowe artykuły na stronę www zamawiającego, a także opracuje strategię interakcji z klientami poprzez najpopularniejsze media społecznościowe, jak np. Facebook, Twitter i Instagram.

Do kogo kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji marketingowej kierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw, które nie dysponują własnym działem promocji. Jednak nie oznacza to, że to jedyny model kooperacji. Praca agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi zajmującemu się promocją. Przykładowo, jeśli nie ma on doświadczenia w organizacji targów, sympozjów bądź spotkań z klientami wymagających zazwyczaj skrupulatnego planowania, te obowiązki może wykonać agencja marketingowa. Może ona także posłużyć za narzędzie pomagające w budowie harmonijnego oraz wykwalifikowanego zespołu pracowników – wystarczy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego czy też przygotowanie planu szkoleń. Na rynku funkcjonują tysiące agencji reklamowych, trzeba jednak nawiązywać współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do obszernego zespołu wykwalifikowanych specjalistów. Pozwala to na delegowanie wszystkich działań reklamowych jednej agencji, a co za tym idzie – łatwiejszy nadzór nad spójnością kampanii i wizerunku firmy.

Kontakt z nami:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]