Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Zleć organizację przyjęć.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie, chrzciny czy zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli wykaz gości jest długi, najczęściej nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zabukowanie odpowiedniej sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka lub urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, a więc ceremonie chrztu albo komunie, warto wyprawić w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom także należy dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smaczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w okolicy Krakowa

Znalezienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, lecz rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskim stylu urządzane są w nim przyjęcia komunijne, chrzciny i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można zmieścić ogółem do 130 osób. A jeśli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz dekoracji stolików, przez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]