Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Chcesz sprawdzić, jak zamówić catering dla firm? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na https://tinyurl.com/yeezhadc.

Konferencja, negocjacje biznesowe albo warsztaty – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego gości. Jeżeli urządzane wydarzenie zainteresuje wiele osób, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – jak działa taka usługa?

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy dostają dokładny grafik prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są średnio dwie półgodzinne przerwy, w trakcie których nie da się zjeść sycącego posiłku w najbliższej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, także wziąć na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie odzieży i dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Dlaczego powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niesłychanie istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to również możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszej grupie zagadnień omawianych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji czy płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych kubeczków, zagryzając samodzielnie zrobione lub kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie partycypantów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]