Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Na doradztwo-przetargi.pl dowiesz się, jak zamówić doradztwo przetargowe.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa nieraz ma charakter kompleksowy i obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego warto zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają też wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Kontakt z nami:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]