Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Wszystko o tworzeniu panoram 360 Google. Skieruj się tutaj.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle popularna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz firm czy lokali gastronomicznych. Zwykle spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz zastosować panoramy sferyczne do promowania Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia wywołuje wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają oglądanie nieruchomości, lokalu bądź budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się przy pomocy dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a w następnej kolejności obrócenia go w dowolnym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonała metoda na promowanie własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania wnętrza biura, lokalu gastronomicznego czy hotelu. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej interesująca oraz pozwala wnikliwie poznać oglądane punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy biznes, który bazuje na wysokiej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom biuro, w którym działamy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Przygotowanie panoram sferycznych zleć zawodowcowi!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można opracować samodzielnie, niemniej jednak do celów reklamowych opłaca się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości fotografii, które oprócz tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]