Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Dalsze informacje o cateringu w Krakowie - kliknij tu.

Gdy organizujesz wystawny event firmowy bądź rodzinny, na który zapraszasz sporą ilość gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – duże imprezy zwykle wymagają odpowiedniej oprawy również w obszarze potraw. Zatem nie powinno się rozstawić na stolikach gości najzwyklejszych ciasta oraz wody mineralnej. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Warianty usług cateringowych

Firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu najczęściej oferują parę jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji urodzin, chrztów albo wesel. Oferty te są starannie dostosowane do charakteru konkretnych eventów, dlatego dostrzegalnie różnią się m.in ceną i wykazem dań oferowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą przejrzyście przedstawić swoje oczekiwania, ale przy tym być również otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera obsługa eventów przeróżnego typu to chleb powszedni, więc wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to spora oszczędność czasu

Przygotowanie posiłków choćby dla skromnej liczby gości bywa trudnym zadaniem, szczególnie wówczas, jeśli musimy wykonać to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie pozostałych ważnych aspektów eventu. Jest to też możliwość poczęstowania uczestników wyśmienitymi daniami przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że ważną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też swój zespół zawodowych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]