Profesjonalna opieka nad grobem

Na http://www.pong-malopolska.pl dowiesz się, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd nagrobków zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz doradztwo przy dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które należy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych rocznie. Należy też zauważyć, że stawki zależne są także od rozmiarów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]