Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Wszystko o tworzeniu projektów wnętrz mieszkań Kraków. Kliknij tu

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zwykle 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]