Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Potrzebujesz więcej informacji o tworzeniu i pozycjonowaniu stron www? Doskonale trafiłeś! Wejdź na seo4.net

Wygoda witryn www wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując strony www powinniśmy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach klientów – jeżeli nawigacja po stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na inną stronę i zdecydują się na usługi innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, nie zapominając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Istotna jest również to, żeby główne elementy strony umieścić na osi, po której porusza się wzrok internauty – to kwestia standardów od dawna obowiązujących w sieci.

Zleć projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest łatwe. W przypadku witryny firmowej złym pomysłem okaże się więc samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać pewność, iż strona będzie przynosić zyski, należy zlecić to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]