Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Aktualna oferta sali ślubnej w Krakowie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli nowożeńcy postanowią wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi uwzględnić parę bardzo istotnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych gości, aby być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę do tańca. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeśli na uroczystość zaproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, czyli udekorowanie sali, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i przygotowanie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny dla młodych par z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić przyjęcie weselne w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić około 130 osób. Przyjęcie może zostać urządzone również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej niż 30-40 minut.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]