Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Zamów pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz wygoda wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda marka chce teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze czy też nawet w jednym mieście, na przykład w Warszawie albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “cukiernia kraków” czy “sklep odzieżowy kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na przedstawienie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze tworzenia stron www i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. Przez ten czas na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron i pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, poprawę treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]