Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Uzyskaj poradę rekomendowanego fotografa Google Gorlice na http://tinyurl.com/yyko97x8.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak spacer był najwyższej jakości, jego stworzenie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]