Wirtualny spacer Google – Twoja firma w Street View

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer Google Maps? Doskonale trafiłeś! Wejdź na http://bit.ly/32uDXWI

Spacery Google to ciesząca się dużą popularnością forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez problemu w kilka minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Miami, by podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać niedostępne zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy firmie oraz pokazywać je przyszłym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani trudne, ani kosztowne, z kolei prezentuje się niezwykle efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są spacery Google? Czemu opłaca się ich użyć do reklamy?

Spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie zwiedzać miejsca na całym świecie. Działa to w ten sposób, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a potem łączy je i umieszcza w Mapach Google. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w dół i w górę oraz możemy samodzielnie decydować, w jakim kierunku chcemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego obejrzenia tego miejsca, zupełnie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Można także przemierzać kolejne metry i docierać do dalszych punktów mapy — wciąż spoglądając we wszystkie kierunki i oglądając otaczający nas świat.

Czym jest wirtualny spacer 3D po naszej firmie?

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru 3D po naszej nieruchomości, firmie czy hostelu. W odróżnieniu do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to najczęściej od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer 3D możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok zwykłych fotografii i umożliwić obecnym i nowym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak zwiedzają np. ciekawe miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest proste, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz oczywiście kosztu jego wykonania, a spacer taki możemy również wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Dlaczego opłaca się stworzyć spacer 3D po naszej firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na obejrzenie danego miejsca przez domniemanego klienta. Bez wątpienia warto stworzyć taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Internauci, poznając nasz sklep, nieruchomość czy hostel uzyskają mnóstwo pomocnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Uznają nas też za rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto sporządzić nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników atrakcyjnymi warunkami pracy. Internauci, którzy wcześniej przekonają się wirtualnie o warunkach panujących w danej firmie, o wiele chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Spacery 3D można włączyć na wszelkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]