Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Aktualna oferta lokalu na urodziny.

Przeważnie w przypadku urodzin, niektórych rocznic czy imienin nie planujemy żadnych przyjęć z rodziną i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednakże zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których stosowne celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest z pewnością osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – niech posiada dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach, spożywać i nabywać alkohol, może założyć firmę czy pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość wyprawienia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Często kilku przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących pojemną salę taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy smakowite przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić na powietrzu? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – latem można rozstawić w nim duży namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają napojów alkoholowych. Radzimy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest niezmiernie ważny, by goście kompletnie wczuli się w ducha zabawy. Trzeba więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian według podanych wytycznych oraz optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” doskonale sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można jeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale też do potrzeb i zasobności portfela klienta.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]