Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o parking strzeżony lotnisko Balice, uzyskasz na pandaparking.pl.

Możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki świata, szybkość i wygoda – to główne plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymią popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki której nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy personelu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się też wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]