Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Potrzebujesz środków czyszczących? Zobacz tu.

Żeby zachować porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są odpowiednie sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii przemysłowej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – usuwanie zabrudzeń każdego rodzaju

Oferta środków czyszczące skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego czy też wykwitów pleśni.

Chemia gospodarcza – ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na konserwację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie narażonych na destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im ładny wygląd.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]