Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Zobacz, gdzie nabyć drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe.

Popularnym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, mahoniu i dębu

Drewno to naturalny surowiec, który właściwie konserwowany zachowa się w bardzo dobrym stanie nawet kilkanaście lat, a użyty jako detal aranżacji mieszkania sprawia, że staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Dzisiejsza technologia pozwala bardzo dobrze dopasować cechy drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają wypaczeniu) i odpowiednią izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich powierzchni każdym kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, iż tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce retro. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, wersje z progiem lub bez, impregnowane lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i krocie innych rodzajów, które zachwycają estetyką i świetnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi drewniane dla wszystkich mieszkań

Chcesz zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowej budowie? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, fachowe konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych życzeń klienta i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem piaskowanym, ornamentowym czy witrażowym, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być również wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]