Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Zobacz pełną ofertę delikatesów online Kraków.

Trudno jest uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez licznych produktów, jednak bez świeżych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety nieraz sytuacja zawodowa czy życiowa sprawia, iż coś tak odprężającego jak zakupy, może stać się czynnością problematyczną. Wtedy ratunkiem jest opcja wykonania zakupów z dostawą do domu.

Dla kogo zakupy spożywcze przez internet?

Wszechobecność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach pozytywnie na wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu nieprzerwanie ewoluującego się rynku i potrzeb klientów, dużo biznesów korzystających przedtem tylko z zwykłych kanałów sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę poszła także branża spożywcza, która z reguły nieczęsto oferowała zakupy z dostawą do domu klienta. Od kilku lat z delikatesów online korzysta sporo różnych grup odbiorców. To często opiekunowie noworodków, osoby opiekujące się chorymi członkami rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości wykonania zakupów w porach gwarantujących dostanie w sklepie świeżych artykułów, a także osoby w starszym wieku, dla których regularne wyjścia do osiedlowego sklepu są znacznym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla czystej wygody – to spora oszczędność czasu, który można przeznaczyć na hobby czy też rozrywkę.

Delikatesy online – co w nich nabędziesz w Krakowie?

Korzystając z zakupów przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa mamy dostęp do szerokiej bazy produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale też wędlin, ryb oraz mięs wytwarzanych tylko przez sprawdzonych i solidnych polskich producentów. Prócz tego sklep sprzedaje smakowite, polskie pieczywo dostarczane z piekarni kultowej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod podany adres w terminie 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Zakupy można opłacić kartą w chwili odbioru.

Kontakt z nami:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]