Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Więcej o etykietach na wódkę na superbutelki.pl.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego początku najczęściej przekazywanym i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na urodziny, ślub bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – butelka alkoholu jako nietuzinkowy prezent od Młodej Pary

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale też coraz częściej Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, dodając na nich informację o imionach nowożeńców, słowa podziękowania lub dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych odcieniach i wzorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Oznaczaj domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę typowej butelki. Na dodatek flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]