Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Potrzebujesz balonu do wina? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]