Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Renault części zamienne. Uzyskaj więcej informacji na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]