Jakie substancje zawierają szampony odbudowujące?

Więcej szczegółów o szamponach odbudowujących.

Szampony wzmacniające stosowane są do włosów suchych, z tendencją do łamania się i wypadania oraz wyniszczonych. Chcesz urzekać innych tryskającymi zdrowiem, bujnymi i pięknymi włosami? Sprawdź środki wzmacniające. Jaki skład powinny mieć szampony odbudowujące?

Szampony odbudowujące – odzyskaj miękkie włosy

Twoje włosy stały się łamliwe, sucheczy też rozszczepiają się na końcach? Właściwe szampony odbudowujące zregenerują osłabione kosmyki i sprawią, że włosy będą prezentować się wspaniale. Zanim jednak kupimy jakiś kosmetyk należy sprawdzić, jakie komponenty wykorzystano do jego produkcji. Wzmacniające działanie ma między innymi keratyna roślinna, która regeneruje budowę włosów i wygładza wszelkie nierówności i uszkodzenia. Szampony wzmacniające mogą również zawierać nawilżający kwas hialuronowy, dzięki któremu włosy na powrót stają się sprężyste, błyszczące i gładkie. Także ceramidy posiadają silnie wzmacniające działanie – efektywnie uzupełniają wszelkie niedostatki w budowie włosa.

Szampony wzmacniające – osiągnij rewelacyjne rezultaty

Olśniewające efekty przynoszą również naturalne dodatki zawarte w szamponach – otręby ryżowe, białka z migdałów, jak również ekstrakt z granatu czy żeń-szenia. Cykliczne używanie szamponów z bogatą zawartością składników aktywnych pomaga przywrócić włosom ich prawdziwą elastyczność, ustrzec się przed ich wypadaniem, zabezpieczyć przed przedwczesnym starzeniem się bądź zasłonić cebulki przez negatywnym działaniem wolnych rodników. Warto pamiętać o cyklicznym korzystaniu z wybranych produktów, ponieważ tylko w takim przypadku szampony wzmacniające zapewnią perfekcyjne rezultaty.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]