Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Zamów kontenery budowlane

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]