Modne celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra pozłacanego, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, gwiazdka, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]