Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Szukasz blachy na rąbek stojący? Odwiedź ten adres.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – trwałość i estetyka

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe uznanie. Wytrzymałą oraz świetnie prezentującą się blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Znamionują się bezproblemowym i zarazem szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe doskonale pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego czy dworkowego), a przy tym jest niepodatne na korozję oraz wytrzymałe.

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą zapewniającą protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się też do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio od producenta.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08