Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Szukasz słoja z kranem? Wejdź na http://tinyurl.com/ydxnxtyp.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, soków, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]